Post | oktober 2022 | 1 min lezen

Rode Kruis IJmond zet zich in voor hulp aan mensen in nood.

Rode Kruis

Samen met een hecht team van zo’n 70 vrijwilligers zet Rode Kruis IJmond zich in voor hulpverlening aan mensen in nood in de gemeenten Velsen, Beverwijk, Heemskerk en Uitgeest. Hierbij gaat het primair om evenementenhulp, het verzorgen van EHBO-opleidingen en om activiteiten binnen de kerntaak ‘Goed Voorbereid’. Vanuit ons eigen gebouw in Velsen-Zuid worden deze taken tot in de puntjes gecoördineerd en uitgevoerd. We vinden het belangrijk dat er oog is voor onze vrijwilligers. Zij vormen immers het hart van onze vereniging. Regelmatig organiseren we dan ook gezellige activiteiten. Heb jij zin om deel uit te gaan maken van ons team? We hebben diverse vrijwilligersvacatures. Wie weet word jij onze nieuwe collega. We kijken uit naar je komst

Deel blogpost